Obrazek
Lokal 15 m, Rynek 36, LOKAL PRYWATNY

Lokal handlowy o powierzchni około 15 m. kw., w Lesznie, przy Rynku nr 36. Idealny na sklep lub mini gastronomię, położony w doskonałej lokalizacji, przy południowej pierzei Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 85 m, Rynek 36, LOKAL PRYWATNY

Lokal handlowy o powierzchni 85 m. kw., w Lesznie, przy Rynku nr 36. Idealny na sklep lub restaurację, położony w doskonałej lokalizacji, przy południowej pierzei Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 90m., Wolności 11 LOKAL PRYWATNY

Lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 90 m kw na wynajem w samym centrum Leszna! Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy, przy handlowej ulicy prowadzącej do leszczyńskiego Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 60 m., Leszczyńskich 21 LOKAL PRYWATNY

Przestronny lokal użytkowy o powierzchni około 60 m kw. na wynajem w ścisłym centrum Leszna. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy, przy handlowej ulicy prowadzącej do leszczyńskiego Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 52 m., Bracka 8 LOKAL PRYWATNY

Lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 52 m kw na wynajem w samym centrum Leszna. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy, przy handlowej ulicy prowadzącej do leszczyńskiego Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 30 m., Leszczyńskich 21 LOKAL PRYWATNY

Kompaktowy lokal użytkowy o powierzchni około 30 m kw. na wynajem w samym centrum Leszna! Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy, przy handlowej ulicy prowadzącej do leszczyńskiego Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 123 m., Narutowicza 13 LOKAL PRYWATNY

Lokal użytkowy o powierzchni 123 m kw., m kw na wynajem w samym centrum Leszna. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy, przy handlowej ulicy prowadzącej do leszczyńskiego Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 49,5m., Łaziebna 15 LOKAL PRYWATNY

Lokal użytkowy o powierzchni 49,5m kw., m kw na wynajem w samym centrum Leszna. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy, przy handlowej ulicy prowadzącej do leszczyńskiego Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej