Obrazek
Lokal 48,83 m, Słowiańska 25/Deptak, Własność MZBK

Lokal handlowy o powierzchni blisko 50m. kw., w Lesznie, przy ul. Słowiańskjej 25/Deptak. Idealny na butik, gastronomię placówkę bankową. Położony w doskonałej lokalizacji, przy głównym trakcie handlowym leszczyńskiej Starówki. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 100 m, Słowiańska 27/Deptak, LOKAL PRYWATNY

Lokal handlowy o powierzchni 100 m. kw., w Lesznie, przy ul. Słowiańskjej 27/Deptak. Idealny na butik, gabinet, placówkę bankową bądź brokreską. Położony w doskonałej lokalizacji, przy głównym trakcie handlowym leszczyńskiej Starówki. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 15 m, Rynek 36, LOKAL PRYWATNY

Lokal handlowy o powierzchni około 15 m. kw., w Lesznie, przy Rynku nr 36. Idealny na sklep lub mini gastronomię, położony w doskonałej lokalizacji, przy południowej pierzei Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 85 m, Rynek 36, LOKAL PRYWATNY

Lokal handlowy o powierzchni 85 m. kw., w Lesznie, przy Rynku nr 36. Idealny na sklep lub restaurację, położony w doskonałej lokalizacji, przy południowej pierzei Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 90m., Wolności 11 LOKAL PRYWATNY

Lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 90 m kw na wynajem w samym centrum Leszna! Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy, przy handlowej ulicy prowadzącej do leszczyńskiego Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 60 m., Leszczyńskich 21 LOKAL PRYWATNY

Przestronny lokal użytkowy o powierzchni około 60 m kw. na wynajem w ścisłym centrum Leszna. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy, przy handlowej ulicy prowadzącej do leszczyńskiego Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 52 m., Bracka 8 LOKAL PRYWATNY

Lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 52 m kw na wynajem w samym centrum Leszna. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy, przy handlowej ulicy prowadzącej do leszczyńskiego Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 30 m., Leszczyńskich 21 LOKAL PRYWATNY

Kompaktowy lokal użytkowy o powierzchni około 30 m kw. na wynajem w samym centrum Leszna! Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy, przy handlowej ulicy prowadzącej do leszczyńskiego Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 123 m., Narutowicza 13 LOKAL PRYWATNY

Lokal użytkowy o powierzchni 123 m kw., m kw na wynajem w samym centrum Leszna. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy, przy handlowej ulicy prowadzącej do leszczyńskiego Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej
Obrazek
Lokal 49,5m., Łaziebna 15 LOKAL PRYWATNY

Lokal użytkowy o powierzchni 49,5m kw., m kw na wynajem w samym centrum Leszna. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy, przy handlowej ulicy prowadzącej do leszczyńskiego Rynku. Więcej informacji pod zdjęciem.

Czytaj więcej