STREFA COWORKING

  • Jesteś freelancerem, nie posiadasz własnego biura - skorzystaj z należącego do miasta Leszna - bezpłatnego miejsca - przyjdź i popracuj.
  • Skorzystaj z bezpłatnego internetu - Stacja biznes INEA Hotspot.
  • Skorzystaj z wiedzy innych - współpracuj.
  • Daj się poznać innym - zorganizuj wydarzenie, zaproś do współpracy.
  • Bez jakichkolwiek umów.

Skorzystaj z przełomowego,  jedynego w Lesznie BEZPŁATNEGO biura do pracy! Pracując u nas zyskujesz idealne warunki do pracy nie wydając przy tym  przysłowiowej złotówki!  Stacja Biznes to stumetrowa miejska strefa wspólnej pracy w ścisłym centrum Leszna, udostępniona dla freelancerów, osób samozatrudnionych, mikro-przedsiębiorców, osób zakładających działalność gospodarczą – jesteśmy idealną alternatywą dla pracujących do tej pory w domach / kawiarniach.

Przyjechałeś do Leszna z innego miasta, zakładasz działalność gospodarczą a nie masz jeszcze swojego biura lub wynajem biura najzwyczajniej Ci się nie opłaca?  Przyjdź do nas i popracuj wspólnie z osobami z innych branż i twórz nowe pomysły! Usiądź przy biurku i wydajnie pracuj. Zasiądź wygodnie na naszych kanapach i zorganizuj bezpłatne spotkanie biznesowe ze swoimi kontrahentami, a po owocnej rozmowie odpocznij wygodnie na naszych leżakach. Korzystając ze Stacji Biznes masz zagwarantowany BEZPŁATNY dostęp do wi-fi, rzutnika, kawy czy herbaty. Stacja Biznes dysponuje 12-stoma stolikami/biurkami, które w razie potrzeby można złączyć w jeden duży stół konferencyjny i zorganizować konferencję. 

Jesteśmy dla Was otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00. Potrzebujesz więcej informacji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 726 031 303 lub mailowego stacjabiznes@leszno.pl.

Obrazek

rzutnik

Obrazek

internet

Obrazek

miejsc do pracy

Obrazek

konferencje

Obrazek

kawa, herbata

Obrazek

za darmo